Anička Borková

Předsedkyně zapsaného spolku

+420 737 966 315

Anička jako správná předsedkyně dohlíží na vše, co se ve spolku děje. Její pečlivost a zodpovědnost nás všechny vede k realizování úspěšných akcí a správné pomoci těm, kteří ji nejvíce potřebují.

 

"Nejvíce mě na Za jeden provaz baví, že můžu učinit druhé lidi šťastnými."

 

Magda Frišová

Marketingový specialista, bývalá předsedkyně

+420 739 739 996

Majda je jako bývalá předsedkyně pravou rukou v účetních a organizačních záležitostech. Nikdy také nechybí při vymýšlení konceptů akcí, kterým dodá potřebné nápady, a pravidelně můžete číst její příspěvky na našem facebooku.

 

"Práce v Za jeden provaz pro mě znamená radost, úsměvy a spokojenost u těch, kterým jsme pomohli."

Zuzka Kupková

Grafička, zakladatelka spolku, bývalá předsedkyně


Kromě toho, že je Zuzka zakladatelka spolku, která určila Za jeden provaz ten správný směr, vznikají pod jejíma rukama veškeré grafické materiály na všechny akce. A navíc je i šikovná fotografka.

 

"Pro mě osobě je Za jeden provaz účast na něčem, u čeho jsem byla už od začátku, dala tomu spoustu času a energie, a mám radost, že to smysluplně pokračuje a můžu se nadále podílet."

 

Filip Borek

IT technik, programátor, správce webových stránek


Filip je naše velká technická podpora. Díky němu si můžete koupit online lístek na ples nebo dopředu rezervovat večeři. Kromě správy webových stránek má na starosti formální stránku veřejných sbírek.

 

"Nejdůležitější je pro mě to, že můžu pomoci druhým."

Pavla Strouhalová

Lektorka výtvarných a rukodělných workshopů


Pavla je pro náš tým nepostradatelný odborník. Díky vystudování oboru Speciální pedagogika, přesně ví, jak má aktivita pro handicapované vypadat a co je na workshopu bude nejvíce bavit.

 

"Na práci ve spolku mě nejvíce baví to, že jsem v kontaktu s lidmi, mohu pomoci potřebným a za odměnu je spokojený úsměv."

Pavlína Manová

Redaktorka článků


Pavlínu nejvíce baví organizování a přímý kontakt s lidmi. Proto ji na akci vždy uvidíte s úsměvem na tváři. Navíc je zpravidla autorkou našich článků do novin a novinek na webové stránky.

 

"Díky Za jeden provaz můžu pomáhat lidem a dělat jim radost jen tak."

Honza Růžička

Technické zajištění akcí


Honza má pomoc druhým od malička v krvi a ví, co znevýhodněné občany trápí nejvíce. Do spolku proto přinesl novou vlnu nápadů kde a komu můžeme pomoci.

 

"Nejvíce mě baví dělat ostatní lidi, kteří to v životě nemají lehké, šťastnější." 

Tomáš Kupka

Komunikace se studenty gymnázia


Tomáš je stěžejním člověkem v komunikaci se studenty českotřebovského gymnázia, kteří jsou pro naše akce důležití. Navíc je také šikovným muzikantem, což se pro naše aktivity často hodí.

 

"Na Za jeden provaz mě baví myšlenka, že pomáhám lidem. A navíc je tady i sranda."