Vstupenky

Rezervujte si vstupenky na 10. ročník Podzimního benefičního plesu Za jeden provaz, který se koná 3. listopadu 2018 od 19:30 v sále Národního domu v České Třebové. Výtěžek plesu bude věnován na koupi invalidního vozíku pro Romanu Fricovou.

Cena jedné vstupenky je 200,- Kč.

Prosíme o vyplnění kontaktních údajů. Všechny údaje kromě pole "Chtěli bychom sedět s" jsou povinné a slouží pouze k vyřízení rezervace. Rádi vyhovíme Vašim požadavkům na usazení ke stolu. Protože ale usazujeme hosty ke stolům, jakmile vyplní rezervaci, může se stát, že i přes vyplnění kolonky „Chci sedět s“ už bohužel nebude místo u stolu s Vašimi přáteli. Proto doporučujeme provést rezervaci dohromady, případně vstupenky objednávejte v krátkém časovém horizontu za sebou. Děkujeme za pochopení.

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Počet vstupenek:
Chtěli bychom sedět s:

Jídlo

Pokud nemáte zájem o objednání večeře, nechte údaje nulové.

Hovězí guláš, houskový knedlík, cibule:cena 105,- Kč
Kuřecí steak s malinovou omáčkou, opékané brambory:cena 168,- Kč
Vepřová panenka, pečené brambory, česnekový dip:cena 198,- Kč
Špekové knedlíky, červené zelí, cibulka:cena 85,- Kč
Smažený hermelín, vařené brambory, tatarská omáčka:cena 135,- Kč
Listový salát, česnekový dresing, grilované kuřecí kousky:cena 112,- Kč

Večeře se vydávají v restauraci, nenosí se tedy do sálu. Ceny večeří stanovuje Národní dům.

Celková cena: 0

Neukončujte stránku dříve, než bude rezervace dokončena. Informace o rezervaci Vám budou obratem zaslány na zadaný email.

Rezervované vstupenky a lístky na jídlo bude možné vyzvednout a zaplatit hotově 3 dny po dokončení rezervace v květinářství Kaktus na Nádražní ulici v České Třebové. Platnost rezervace je jeden týden. Po uplynutí této doby bude rezervace zrušena.

V případě nejasností nebo jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo: +420 739 739 996 nebo pište na email info@zajedenprovaz.cz.