11. ročník Podzimního benefičního plesu Za jeden provaz letos nebude

V letošním roce nenavážeme na tradiční Podzimní benefiční plesy, a to hned z několika důvodů. V České Třebové v současné době nejsou vhodné a dostupné prostory ke konání takto velké společenské akce. Dalším důvodem je potřeba načerpání síly a motivace do dalších činností, které Za jeden provaz, z. s. dělá.

Koncem června 2019 padlo na členské schůzi našeho spolku rozhodnutí – letos ples dělat nebudeme. Rozhodování nebylo jednoduché. Celých deset let se Podzimní benefiční ples Za jeden provaz těšil velké oblibě. V roce 2017 byla akce přesunuta do Národního domu, protože zájem ze strany veřejnosti byl čím dál větší. Tento prostor poskytoval větší komfort jak pro hosty, tak pro nás organizátory. V současné době ale Národní dům nefunguje a v České Třebové není jiná možnost, která by nám kapacitně a finančně vyhovovala.

Dalším již zmíněným důvodem je načerpání síly a motivace do dalších akcí, které chceme pořádat. V loňském roce jsme velkou energii věnovali do spousty akcí. Pořádali jsme výtvarný workshop, interaktivní odpoledne, benefiční koncert, benefiční ples, sbírku Za jeden provaz pro Verunku a v neposlední řadě také výstavu k 10. výročí spolku. A letos cítíme únavu způsobenou mnoha faktory. Proto bylo na čase si přiznat, že ze studijních, pracovních a rodinných důvodů není v našich silách zorganizovat takto náročnou akci, jakou Podzimní benefiční ples bezesporu byl.

Věřte nám, že udělat tento krok nebylo snadné. Mrzí nás to, ale doufáme, že u vás najdeme pochopení. Chceme, abychom naše akce dělali s radostí a elánem, tak jak jste zvyklí. Sami toto přerušení tradice bereme jako chvíli pro nadechnutí a urovnání myšlenek, jakým směrem a v jakém týmu se vydat dál. Nyní pokračujeme v projektu Za jeden provaz pro Verunku, kde pomáháme s realizací rekonstrukce koupelny.

Všem moc děkujeme za pochopení a podporu, které se nám za poslední roky dostává mnoho jak ze strany veřejnosti, města Česká Třebová, sponzorů, tak od spolupracujících organizací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *