3. Benefiční notování

V sobotu 14.10. v podvečerních hodinách v Národním domě v České Třebové proběhlo již 3. Benefiční notování, které jsme uspořádali, abychom mohli veřejnosti představit naši činnost a všechny zúčastněné pozvat na 9. Podzimní benefiční ples Za jeden provaz, který se pomalu, ale jistě blíží.

BN2

A kdo tentokrát na Benefičním notování vystupoval? Opět vystoupil Taneční orchestr ZUŠ pod vedením Mgr. Milana Špičáka a jako nováček se představila studentská kapela 375 m n. m. se zpěvačkou Laurou Flídrovou. BN6Úplný závěr koncertu patřil kapele a všem členům spolku, kteří si připravili jednu společnou píseň. Je také třeba říci, že spolek Za jeden provaz se rozrostl o dva nové členy, shodou okolností hráče kapely 375 m n. m., a to Tomáše Kupku a Jana Růžičku.

Celým programem hosty provázela naše předsedkyně Magda Frišová. Jsme moc rádi, že nás lidé přišli podpořit, poslechnout si vystoupení různých žánrů. Výtěžek koncertu bude použit na podporu organizace 9. Podzimního benefičního plesu Za jeden provaz. BN3Akci podpořilo město Česká Třebová. Nám teď nezbývá nic jiného než vás všechny opět pozvat ples, protože vstupenky ubývají, takže neváhejte a objednávejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *