Co bude dál – Za jeden provaz ve zbytku roku 2018

Více než polovina roku je za námi. My jsme ovšem nenechali nic náhodě a celý rok jsme si naplánovali dopředu. Rok 2018 je pro nás totiž na rozdíl od předešlých let výjimečný. Letos Za jeden provaz slaví již 10. rok své existence. Proto jsme se rozhodli na jaře zavítat do všech organizací, se kterými jsme dříve spolupracovali, abychom tak s nimi obnovili spolupráci.

DSC_0613

Velký kus práce nás ale ještě čeká. Stále běží sbírka Za jeden provaz pro Verunku, která bude slavnostně ukončena 6.10. 2018 na 4. Benefičním notování, jehož začátek je naplánován na 17:00 ve velkém sále Národního domu v České Třebové. Vy nás tak můžete ve sbírce podpořit přispěním jakékoliv částky do kasičky, která se nachází v květinářství Kaktus a na každé letní akci Kulturního centra do konce prázdnin. Další možností je zaslání částky na účet (č. 2201450111/2010). Výtěžek poslouží na rekonstrukci koupelny, která by tak pro Verunku měla být bezbariérová.

Na podzim se také můžete těšit na tradiční Podzimní benefiční ples Za jeden provaz, který se bude konat již podesáté. Začínáme v 19:30 3.11. 2018 opět v Národním domě. Jakákoliv pomoc je vítána, ať už v podobě sponzorského daru do tomboly, nebo přímo pomoc s organizováním celého večera. Výtěžek letošního plesu poputuje na nákup invalidního vozíku pro českotřebovskou rodačku Romanu Fricovou, pro kterou je invalidní vozík na míru nezbytností nutnou k plnohodnotnému životu. Cena vyhovujícího vozíku se pohybuje okolo 50 tisíc korun.

Jménem celého spolku Za jeden provaz bych vám také ráda poděkovala za vaši přízeň a ochotu pomoci dobré věci.

Fotografie: Zuzana Kupková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *