Děkujeme, děkujeme a ještě jednou děkujeme!

Veřejná sbírka Za jeden provaz pro Verunku stále běží a my se nestačíme divit, kolik lidí s dobrým srdcem okolo sebe máme. Pokusím se vám krátce předat několik milých setkání s dárci. V Kozlově, kde Verunka s maminkou a asistenčním psem Jirkou žijí, se na počátku srpna konalo setkání spolužáků. Paní Rousková, místní kronikářka, přesvědčila své “spolužáky” a personál místní hospody, aby přispěli Verunce na novou koupelnu a tak se i stalo. Po tomto setkání jsme se sešli, paní Rousková nám do pokladničky přispěla nádhernou částkou 2 000 Kč.

V sobotu 25. srpna Česká Třebová slavila 740 let od svého vzniku a my jsme byli u toho. Odpoledne se konal Piknik v městském parku Javorku. Václav Bartoš, hlavní protagonista představení Školní výlet, po svém uměleckém výkonu vybral vstupné dobrovolné a celé ho věnoval Verunce. Večer jsme se pak přesunuli na Staré náměstí, kde oslavy pokračovaly.

Téměř denně se setkáváme s velmi milými reakcemi od široké veřejnosti, které nás vždy zahřejí u srdce a zároveň utvrdí v tom, že děláme dobrou věc. Přidejte se k nám, takový dobrý pocit je přímo k nezaplacení. Všem dárcům moc děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *