Předvánoční aktivity v Týdenním stacionáři a Domově pro seniory

Tentokrát jsme se do Týdenního stacionáře vydali jako anděl, čert a Mikuláš. Byla to pro nás premiéra, ale zdálo se, že jsme před klienty i zaměstnankyněmi obstáli na výbornou. Tradiční trojice přišla v doprovodu kytaristky Pavly Svobodové, díky které si anděl, čert, Mikuláš a jejich hostitelé mohli zazpívat koledy, lidové i populární písně. Nepřišli jsme s prázdnou, díky finanční podpoře města Česká Třebová jsme mohli obdarovat klienty drobnými dárky. Velké poděkování patří i Domu dětí a mládeže Kamarád za zapůjčení kostýmů.

IMG-20191215-WA0000

V týdnu před vánočními svátky jsme přišli potěšit obyvatele českotřebovského Domova pro seniory, v pondělí 16. 12. jsme se setkali na Vánoční tvořivé dílně, kde se vyrábělo jedno přáníčko za druhým, ať už sobě pro radost, či jako dárek pro druhé. Bohužel ne všichni obyvatelé domova mohou přijít, a proto jsme den na to opět přišli. Zavítali jsme na pokoje, darovali seniorům přání a popřáli hezké svátky a hodně zdraví do roku 2020.

Jak v Týdenním stacionáři, tak v Domově pro seniory panovala příjemná sváteční atmosféra. Děkujeme, že můžeme být vždy vítanými hosty a těšíme se na setkávání v roce 2020.

Foto: Sára Blaško

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *