Připravujeme 7. podzimní benefiční ples Za jeden provaz

Přípravy již tradiční podzimní akce začaly počátkem října, kdy jsme společně se studenty gymnázia vytvářeli výzdobu na ples. Tato akce byla určena studentům gymnázia, aby se mohli s námi seznámit osobně.

12179197_1212078745472947_1331645587_n

Během celého října připravujeme již 7. ročník podzimního benefičního plesu. Ples se koná 14.11.2015 od 19:30 v sále restaurace Na Horách v České Třebové. Letošní výtěžek bude opět věnován Týdennímu stacionáři v České Třebové. Z výtěžku plesu bude klientům stacionáře zakoupen rehabilitační pobyt. Letošní ples navazuje na 6 přechozích úspěšných ročníků. Hosté se mohou těšit na kapelu Koplahoband, fotokoutek, bohatou tombolu a půlnoční překvapení. Letošní ples bude provázet hudební téma v zelené barvě.

V současné době je ples již vyprodám, z čehož máme obrovskou radost, na druhou stranu nás mrzí, že nemůže pozvat větší množství hostů. Pokud by někdo ze čtenářů chtěl podpořit benefiční ples, může si zakoupit „vstupenku“, a tím přispěje k navýšení výtěžku. Zároveň se obracíme k široké veřejnosti a drobným podnikatelům. V případě, že by nám někdo chtěl přispět darem do tomboly, finančně podpořit náš ples, budeme vám velmi vděčni. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na vás na plese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *