Výtěžek Podzimního benefičního plesu opět potěšil!

I přesto, že se loňský Podzimní benefiční ples Za jeden provaz z.s. může zdát minulostí a někteří již netrpělivě očekávají, jaký bude letošní ročník, teprve nyní, na počátku dubna byl výtěžek plesu využit.

Ještě jednou patří díky těm, kteří se plesu zúčastnili a také všem, kteří nás finančně podpořili, a to konkrétně firmám IMS-Drašnar s.r.o., LDM s.r.o. a Starmon, městu Česká Třebová a Pardubickému kraji, a pomohli tak realizovat rehabilitační pobyt Týdenního stacionáře v Ekocentru Paleta v Oucmanicích. Klienti společně se zaměstnanci Týdenního stacionáře ve dnech 4. – 6. dubna 2016 zažili neopakovatelný pobyt s bohatým doprovodným programem, jako byla například výroba mýdla, pečení chleba a také měli možnost se seznámit s přírodou a zvířaty.

PobIMG_5393yt byl plně uhrazen z výtěžku plesu, který činil 25 000 Kč. Velice si vážíme podpory široké veřejnosti, díky které mohli klienty Týdenního stacionáře zažít naprosto odlišný program v režii Ekocentra Paleta. To, že klienti byli na pobytu velice spokojení a načerpali spoustu energie, potvrzuje i společná fotografie se členy Za jeden provaz z.s.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *