Za jeden provaz na podzim 2018

Léto skončilo a podzim pomalu začíná. Pro někoho to může znamenat chmurné dny a dlouhé večery. Pochmurné myšlenky zahalí mysl a nálada klesá. Proto si teď pečlivě zapište datum 6.10. 2018 do diářů. V tento den se Za jeden provaz rozhodl rozdávat samé úsměvy. Pro vás chystá 4. Benefiční notování v Národním domě. Avšak tato událost je od předešlých něčím výjimečná. Slavnostně totiž ukončíme sbírku Za jeden provaz pro Verunku, se kterou jsme měli celé léto plné ruce práce, ale o jejímž výsledku a šťastném konci jsme pevně přesvědčeni. Na jevišti vystoupí Taneční orchestr ZUŠ a soubor Studánka z Domova u studánky v Anenské Studánce. Vy se tak můžete těšit na přátelskou atmosféru a příjemně strávené odpoledne. Začínáme v 17:00.

Důležitější datum, které nesmíme PLES 2018_plakát (1)opomenout, je 3.11. 2018. Tento den bude velice slavnostní a noblesní. Připravujeme pro vás již 10. ročník Podzimního benefičního plesu, který bude speciální tím, že si společně zavzpomínáme na historii našeho spolku. Cílem letošního plesu je vybrat potřebný obnos peněz na zakoupení invalidního vozíku pro Romanu Fricovou.  Čekat na vás bude bohatá tombola, půlnoční překvapení, kapela KOPLAHOBAND, plesové taxi, fotokoutek a mnohé další. A kdo by si chtěl večer ještě více zpříjemnit může využít možnosti večeří v Národním domě. Ples odstartujeme v 19:30. Rezervaci vstupenek na slavnostní večer zahajujeme 1. 10.

I když se to zdá nemožné, po všech těchto akcích uspořádáme ještě výstavu nasbíraných fotografií, za celou dobu činnosti spolku. Vernisáž proběhne 7. 12. od 18:00 v Městské knihovně v České Třebové a potrvá až do 31. 1. 2019.

Na všechny akce je veřejnost srdečně zvána!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *