Za jeden provaz pro Verunku běží na plné obrátky!

První prázdninový týden je za námi a s ním i kousek sbírky Za jeden provaz pro Verunku. Letáček A5_1.stranaNení ale třeba smutnit, sbírka potrvá až do podzimu, konkrétně do 6. října. Právě v tento den se koná 4. Benefiční notování, kam jste všichni srdečně zváni, protože tam slavnostně ukončíme veřejnou sbírku Za jeden provaz pro Verunku.

S radostí můžeme oznámit, že máme mezi sebou lidi s dobrým srdcem, kteří se s námi už zapojili do sbírky. Všem moc děkujeme.

Ve čtvrtek 5. 7. v parku Javorka probíhal koncert kapely INTERSTATE 60 a my byli u toho. Den na to, v pátek 6. 7. následovalo opět v parku Javorka večerní promítání filmu Věčně tvá nevěrná, ani tady jsme nechyběli.

A co nás čeká v následujícím týdnu? Ve čtvrtek 12. 7. budeme na koncertě Petra Matyáše Cibulka Bandu, v pátek 13. 7. se můžeme setkat v letním kině, které má tentokrát na programu film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Druhý prázdninový týden vyvrcholí v sobotu 14. 7. v areálu Zimního stadionu Na Skalce v České Třebové, kde budeme po celý den. Koná se zde 21. ročník Memoriálu Mistra Jana Husa, více informací naleznete zde: www.streetballhus.cz. Pro děti máme připravený bohatý program, takže pokud nevíte, jak strávit další prázdninovou sobotu, přijďte mezi nás. Všichni jste srdečně zváni!

Po celou dobu sbírky můžete přispívat do pokladničky v květinářství KAKTUS na Nádražní ulici v České Třebové.

Děkujeme všem, kteří se podílejí na organizaci sbírky a všem, kteří se s námi zapojili sbírky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *