Za jeden provaz v novém

Přes prázdniny většina lidí odpočívá u moře, navštěvuje cizí země nebo chodí po horách. My jsme pracovali 😉! Připravili jsme si spoustu novinek, které vám určitě udělají radost, stejně jako nám.

První novinkou je nový web, kde najdete všechny užitečné informace. Pravidelně vás budeme informovat o našich aktivitách, jako jsou workshopy, benefiční ples, sbírky a dalších. Projít si můžete fotogalerii, kde naleznete fotografie ze všech konaných akcí. Najdete zde kontakty na všechny členy sdružení a i zajímavosti o nás samotných.

Poprvé jsme se týmově vyfotili a byla to opravdu sranda 🙂 . Moc jsme si to užili a každou chvíli vypustíme fotky do světa. Doufáme, že se Vám budou líbit stejně jako nám.

Dále nám skvělé grafičky Míša Nerudová a Lucka Horáková vytvořily nové logo. S tím souvisí i celá změna grafiky. Těšit se můžete na nový vzhled plakátů a veškerých materiálů souvisejících s plesem.

Abychom Vám usnadnili práci s objednáváním lístků, náš šikovný IT specialista Filip Borek pro Vás vytvořil rezervaci lístků. Teď si budete moci objenat jídlo i lístky jednoduše přes internet.

Doufáme, že Vás našimi novinkami potěšíme a že Vám usnadní práci 🙂 .

Váš Za jeden provaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *