Za jeden provaz vstupuje do druhé dekády

Výstava 10 let Za jeden provaz uzavřela pestrý program v roce 2018. Rádi bychom i letos pokračovali v naší činnosti. Již nyní se můžete těšit na 11. Podzimní benefiční ples, který proběhne v první polovině listopadu. 5. Benefiční notování uvedeme v novém kabátě a hlavně již během května. V závěru zimy si připravíme tradiční masopustní rej v Domově pro seniory. Nejsou to však jediné akce, které proběhnou. Chceme stále více zprostředkovávat dobrovolnické příležitosti, a tímto způsobem různým sociálním skupinám v České Třebové věnovat tolik drahocenný čas.

Sbírka Za jeden provaz pro Verunku byla sice již ukončena, ale nyní probíhají intenzivní přípravy rekonstrukce koupelny. I přes obdivuhodnou výši výtěžku nedokážeme pokrýt veškeré náklady spojené s rekonstrukcí, a tak hledáme nové partnery a sponzory, kteří by byli ochotni podpořit dobrou věc. Víte o někom? Neváhejte nás kontaktovat.

Všechny aktuální informace naleznete na našem webu. Děkujeme všem, kteří nás v naší činnosti podporují. V novém roce 2019 se opět těšíme na setkání s vámi.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *