Začínáme se vracet do starých kolejí

Velikonoce už jsou zase za námi a bohužel se nesly ve stejném duchu jako ty loňské. I přesto ale věřím, že se vše lepší a postupně se navracíme k normálu. Nehledě na to, že naše tradiční činnost je stále pozastavena, snažíme se hledat nové a nové způsoby pomoci, jak vykouzlit lidem úsměv na tváři. 

V závěru roku 2020 se začala formovat spolupráce s Ing. arch. Hanou Soviš, která v těchto dnech již získala konkrétní obrysy. Jedná se o projekt LOLA, který spolek zaštítil veřejnou sbírkou. Projekt LOLA vybírá finance prostřednictvím prodeje obrazů a přispíváním na transparentní účet č. 2801920340/2010. Veškeré finanční prostředky z veřejné sbírky jdou slečnám Elišce na intenzivní fyzioterapii a Valentýnce taktéž na intenzivní fyzioterapii a elektrickou tříkolku. Více informací najdete na webu spolku a především zde https://www.sovis-archdesign.cz/

Moc si vážíme toho, že se zkušená architektka a malířka Hana Soviš obrátila právě na nás a společně můžeme táhnout za jeden provaz.

V době před Velikonocemi žáci ZŠ Nádražní a ZŠ Parník vytvořili pro obyvatele českotřebovského Domova pro seniory velikonoční přání. Naše role spočívala ve zprostředkování a zajištění logistiky. Moc děkujeme učitelkám z obou základních škol, věřím, že tímto naše spolupráce nekončí. 

Pevně věříme, že se nejen spolek pomalu začíná vracet do starých kolejí a naskytne se v blízké době možnost se setkat na tradičních akcích osobně. 

Emma Kameníková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *